Krychevsky Mykola Vasylovych (1898 - 1961)
Pařížský motiv, signováno a datováno vlevo dole MKrycevsky 32, olej/karton, 21,5 x 27,5 cm, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 25.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |